Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

X
Telefon
Teklif Al

Uyumsoft, İngenico ve Mikrosaray firmaları ile yaptığı yeni nesil ödeme kaydedici cihaz entegrasyonunu kullanıcılarına sunuyor.

Uyumsoft yeni nesil ödeme kaydedici cihaz mevzuatının gerektirdiklerini yerine getirerek, Uyumsoft ERP (Progress) ve Uyumsoft Web ERP Platformu ile entegrasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Uyumsoft kullanıcıları satış işlemlerini gerçekleştirerek yeni nesil ödeme kaydedici cihaz’ dan mali onaylı fiş bastırabilirler.(900 TL altı satışlar için)

e-Dönüşüm Sürecinizde Güncel Kalın

e-Dönüşüm sürecinizde son güncellemelerden haberdar olmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için üye formunu doldurun.

  e-Arşiv'e Geçmek İçin Hemen Başvurun!

  e-Arşiv şimdi geçin masraflarınızı yarıya indirin.
  Uyumsoft, Mali mühür onaylı e-Arşiv uygulaması, Özel Entegrasyon ve Saklama Hizmet sağlayıcısıdır.

  +90 (212) 467 33 33

  Hemen Ara e-Arşiv Geçiş Sürecinde Destek Al!

  Neden Uyumsoft e-Arşiv?

  Uyumsoft e-Arşiv'de Yok Yok !

  e-Arşiv Uyumsoft’ la geçiş yapın hızlı, kolay ve güvenli fatura kesmenin keyfine varın. e-Arşiv ile hızlı işlem ve kolay geçiş yapmak için bizimle iletişime geçin.

  e-Arşiv Başvuru Formu

   Uyumsoft tarafından reklam, pazarlama, promosyon, tanıtım, bilgilendirme ve ticari amaçlı SMS, e-posta ve telefon yoluyla elektronik ileti gönderilmesine onay verdiğimi beyan ediyorum.