3S Nakliyat Madencilik Sanayi ve Tic. A.Ş., Söğütsen Seramik mamullerinin nakliyesi amacıyla Yıldızlar SSS Holding bünyesinde 2006 yılında Ankara’da kuruldu. Öncelikle Grup şirketlerinin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkan 3S Nakliyat, hizmet yolculuğuna tüm yurt içi pazarda söz sahibi olmak hedefi ile devam etmektedir. Türkiye’nin kuzeyden güneye, doğudan batıya her noktasında özmal araçları ve bölge tedarikçileri ile müşterilerine hizmet vermektedir.Ağır Nakliye operasyonları ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı lisanslı araçları ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına çözümler sunarak hizmet çeşitliliğini geniş bir alana yaymıştır. 3S Nakliyat A.Ş. süreklilik, sorunsuz ve samimi hizmet anlayışıyla nakliye sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

3 s nakliyat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.