Trans Anadolu Taşımacılık, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti.

trans anadolu taşımacılık

Trans Anadolu Taşımacılık Hizmetleri Ltd.

50 yıllık tecrübesi, yıllık 50 bin ton taşıma kapasitesi, 300 kişilik deneyimli ekibi ve 200’e yakın araç filosu ile Trans Anadolu Taşımacılık Hizmetleri Ltd. şirketi, online kargo görüntüleme hizmetini de vermeye başladı. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Trans Anadolu Taşımacılık’ın, yeni uygulamasıyla müşterileri, arzu edilen tarih aralığında kargo sorgulaması yapabilmektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.