4 P Dijital İşler Ticaret Anonim Şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 4 P Dijital İşler şirketi, sektöründe lider firmalar arasında yer alıyor. Örneğin, Turkcell’in “Silver Partner” olarak ödüllendirdiği en değerli iş ortaklarından birisi oldu. Projelerinde, projenin tüm sorumluluğunu üstlenip, başarılı ve istikrarlı bir şekilde, hatasız olarak yürütülmesini sağlamaktadır.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

4 p dijital işler

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.