A.Schulman Plastik, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.

schulman_logo_a

A.Schulman Plastik

1928 yılında Akron, Ohio’da bir lastik komisyonculuk olarak Alex Schulman tarafından kurulan A. Schulman, 3 binin üzerindeki kişiye istihdam; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgesinde 30 üretim ve destek tesislerine sahiptir. Dünyanın her köşesinde hemen hemen her pazara hizmet veren A. Schulman ürünleri, hızla tercih edilen malzemeler haline gelmiştir. Ürün gamında, inşaat ve ev geliştirme ürünleri, film ve paketleme, medikal, telekomünikasyon, bahçe malzemeleri, oyuncak ve daha çeşitli endüstriyel ve otomotiv ekipman bileşenleri gibi geniş bir yelpaze yer alıyor.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4.500’e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.