Abateks Tekstil, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Abateks; iplik, dokuma ve boya-terbiye işletmeleriyle Kahramanmaraş’ın önde gelen entegre tekstil fabrikalarından birisidir. Her gün gelişen ürün yelpazesiyle dünyaya üretim yapan Abateks Tekstil, İstanbul’da bulunan genel müdürlük ofisinde, deneyimli kadrosuyla iç ve dış satışlarını yürütmektedir.

abateks tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ; e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.