ACityOutlet Alışveriş Merkezi, Nisan 2008 tarihinde Ankara’nın ana akslarından olan İstanbul Yolu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde kapılarını ziyaretçilerine açtı. 2013 senesine kadar 5 kat üzerinde 140 mağaza ile faaliyetine devam etti; ancak oluşan yoğun talep, artan ziyaretçi sayıları ve cirolar ile büyüme kararı alındı. Alışveriş merkezinin büyüme süreci, 2014 yılı Mart ayı itibari ile  tamamlanmış olup bugün gelinen noktada avm, toplam 170’in üzerinde  mağaza, kafe alanları ve çocuk eğlence, atmos  sinema salonları  seçenekleri ile bir premium  outlet alışveriş merkezi olma istek ve gayretinde yoluna devam ediyor. ACityOutlet Alışveriş Merkezi, 39  bin metrekare kiralanabilir alana sahiptir. A1 Grup Alışveriş Hizmetleri  A.Ş.’nin yatırımcısı olduğu ACityOutlet alışveriş merkezi kiralama ve yönetim hizmetlerini 2013 yılı  itibariyle ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ üstlendi.

resimacityoutlet

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.