Adsel İnşaat Taahhüt Nakliye Turizm Madencilik Sanayi ve Ticaret firması, 20 yıldır edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile faaliyet gösterdiği her alanda kalite ve teknolojiyi güvenle birleştirerek, taahhütlerini başarıyla yerine getirmektedir. Adsel İnşaat, baraj gövde kazı dolgusu, Taş ocağı işletmesi, Konkasör İşletmesi, Altyapı inşaat işleri, Yol ve köprü inşaatları gibi alanlarda hizmet vermektedir. Ankara merkezli firma, ülke genelinde başarılı projelere imza atmıştır.

adsel inşaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.