1999 yılından beri yazılım ve uzaktan eğitim alanında ürün ve çözüm üreten Advancity, e-öğrenme konusunun otorite firmalarından biri olarak, başta kurumsal, akademik ve K12 sektörleri olmak üzere, geniş bir yelpazeye sunmaktadır. Advancity bir yandan ALMS (Advancity Learning Management System) ve Perculus (SanalSınıf) gibiyenilikçiuzaktaneğitimyazılımürünlerinihayatageçirirken, bir yandan da eğitimiçeriğiüretimikonusundaçalışmalarınadevametmektedir. “Ofis Akademi” platformu ile Advancity özellikle KOBİ arenasıbaştaolmaküzereprofesyoneldünyayaiçerikveeğitimyönetimihizmeti de sunmaktadır. Advancity, K12 sektörüne yönelikise, “Tablet Okul” dijital içerik dağıtım platformuyla ilk orta öğretim seviyesinde ki okullarımızı kolayca dijital ders içerikleri ile buluşturmaktadır. Bilişim Teknolojileri Eğitmenliği kitlesine yönelik “ALMS İçerik Geliştirme Yarışması” gibi özgün etkinliklerle Türkiye’de e-öğrenme ve uzaktan eğitim kavramlarının gelişmesine destek vermektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

advancity

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.