Ak Nişasta Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Mayıs 2005 tarihinde Kırklareli’ne bağlı Lüleburgaz ilçesinde %100 yerli sermaye ile kurulan Ak Nişasta, üretimine Nişasta ve Mısır şurupları ile başladı. Gelişmeyi ve yüksek kaliteyi hedef alarak, gıda sektöründe ara mamuller üreten Ak Nişasta, ürün çeşidini ve kalitesini her geçen gün daha da arttırarak, mutlak müşteri memnuniyetini zirveye taşımaktadır. Ak Nişasta, hammadde olarak kullandığı mısırdan doğaya ve insana saygılı olarak; Non GMO Mısır kullanarak; Doğal Mısır Nişastası, Glikoz ve Fruktoz Mısır Şurupları ile Kota kapsamında üretim yapan Türkiye Şeker Fabrikalarından tedarik ettiği kristal şekerden Invert Sıvı Şeker üretmektedir. Üretim esnasında elde ettiği yağ ve yem sanayinin önemli bir girdisini oluşturan ve yan ürün olarak adlandırılan öz, kepek, gluten ve mısır kırığı yine Ak Nişasta ürün yelpazesi içinde yer almaktadır.

ak nisasta

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.