Ak-Soo Boya Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firmanın temeli, 1968 yılında Feramuz Saraçoğlu tarafından atıldı. İl faaliyetine, Ankara sitelerde kereste sektörüyle başladı. 1987 yılında ürün yelpazesini genişleterek, boya ve hırdavat sektöründe de söz sahibi olmaya başladı. Saraçoğlu firması, 1968 yılından bugüne geldiği noktayla yetinmeyerek, kendisini daha da geliştirerek geleceğe uzanabilmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

ak-soo boya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.