AKEDAŞ Elektrik Perakende Satış A. Ş. şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. AKEDAŞ, 1997 yılında, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinde işletme hakkı devir ihalesi için, yatırımcılar konsorsiyumu; Kipaş Kahramanmaraş İplik Pamuk San. Tic. A. Ş., Arsan Tekstil Tic. San. A. Ş., Nazar Tekstil Tic. San. A. Ş., İskur Tekstil Enerji Tic. San. A. Ş., Kurteks Tekstil Enerji Tic. San. A. Ş. ve Farsan İnş. Teks. San. Tic. A. Ş. tarafından kurulmuştur. Yürütülen özelleştirme sürecinde, enerji piyasasında gerçekleşen yeni yasal düzenlemeler çerçevesinde sözleşmelerini yeniden yapılandırmıştır; Dağıtım ve Perakende Satış Lisansları’nı alarak 01.01.2011’de faaliyetine başlamıştır. AKEDAŞ, hizmet performansı ile müşteri memnuniyetini artırma, verimliliği yükseltme ve bölgenin gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı dikkate alan dinamik yatırım planlarıyla, sürekli gelişim yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.akedaş elektrik

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.