Akkumaş Tekstil İşletmeleri AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Akkumaş Tekstil İşletmeleri AŞ, 1986 yılından itibaren tekstil sektöründe dokuma, boya, ithalat ve ihracat alanlarında faaliyet göstermektedir. 2005 yılından itibaren, artan talepleri karşılamak için dünya tekstil moda trendleri doğrultusunda, daha önce Denizli ilinde sürdürmekte olduğu dokuma üretimini çeşitlendirerek, bünyesine iplik boyama ve kumaş boya/terbiye tesisini katarak, Uşak ilinde entegre üretim faaliyetlerine başladı. İplik boyama tesisinde “AKDENİM” markasıyla, tüm dünya ve Türkiye markalarına indigo denim kumaş tedarik etmektedir. Gömleklik 4 oz’tan, 13,5 oz’a kadar ürettiğibasicdenimlerin yanı sıra; keten, polyester, viskon, poliviskon, dualcore, naylon, tencel/lyocell gibi özel karışımlar ve organik kumaş dahil en son trendlikralı veya likrasız denim kumaş yelpazesiyle tekstil sektörüne servis vermektedir.

akkumas

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.