Akkurt Gıda Ltd şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1986 yılında ticari ortakçılık ile işe başlayan Tevfik Akkurt, 2,5 yıl bu ortaklığı sürdürdü. Hemen ardından manav dükkanı açan firma, ticari yaşamının en başarılı adımını atmış oldu. Piyasaya sunduğu, kaliteli ve ucuz olan muz meyvesi, firmayı başarı yolculuğuna hazırladı. İşleri muz ticareti üzerine yoğunlaştırarak, 1991 yılında Bafra sebze hal’inde tüccarlığa başladı. 1991 yılında kurulan Akkurt gıda, 1998 yılından itibaren aile şirketi olarak yoluna devam etmektedir.

akkurt gida

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.