Akortek Bilişim e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. 2007 yılında Türkiye’nin önemli dağıtıcılarında çalışmış profesyoneller tarafından kurulan Akortek Bilişim, kısa zamanda Türkiye’yi alanında dev markalarla tanıştırdı. 2008 yılında yeni bir depo/teknik servis alanı ve yeni ekip arkadaşları ile güçlenen Akortek Bilişim, 2009 yılında kendi markaları Dark ve TX ile farklı ürün gruplarından, kullanıcıların talepleri yönünde şekillendirilmiştir ve fiyat/performans ürünlerini satışa sunmuştur.Akortek Bilişim;Aerocool, Akasa, Dark, Ergotron, High Power, Sapphire, Seasonic, Silverstone, Team, Thermalright, TX, UC-Logic markalarının ülkemiz distribütörüdür.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Akortek Bilişim

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.