Aks Anahtar Kontak Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. AKS, 1991 yılında Pendik Yayalar’da kontak üreticisi olarak kurulmuş olup, 2008 yılında taşındığı Kurtköy’deki fabrika binasında elektrik, elektronik, beyaz ve kahverengi eşya, otomotiv, asansör, vb. birçok sektörlere hizmet vermektir. Ürün gamı içerisinde kontak (masif, bi-metal), terminal, kontaklı terminal ve kaynaklı kontaklı terminal yer almaktadır. Türkiye’deki en yüksek kapasiteye ve makine opsiyonlarına sahip kontak üretiminde; ülkemizde ve dünyadaki müşterilerimizin DIN normlarına göre veya özel ölçülerde müşteri spektlerine % 100 uyumlu masif ve bi-metal kontak ürünleri ile talep ve beklentileri karşılanmaktadır.

aks anahtar

 

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.