Aksun Tarımsal Ürünler İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Akıncıgil Şirketler grubunun bir üyesi olan Aksun Tarımsal Ürünler AŞ, yaş/kuru sebze ve meyve ihracatına, 1989 yılında başladı. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan Aksun Tarımsal, 50’nin üzerindeki ürün çeşidini, çeşitli ambalajda sunmaya devam etmektedir. 1990’lı yılların başlarında Avrupa’ya ihracata başlayan Aksun, bugün Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Asya, Amerika, Avustralya, Rusya gibi dünyanın dört bir yanına ihracat yapmaktadır.

aksun tarimsal

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.