Albio Kimyevi, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Albio Kimyevi, kurulduğu 1983 yılından itibaren, bilim insanları tarafından tercih edilen ürünleri, ülkemize kazandırmak amacıyla, medikal ve diagnostik sektöründe dünya çapında ün kazanmış firmaların, ülkemiz distribütörlüğünü yapmaktadır.Edirne’den Hakkâri‘ye kadar yayılan cihaz parkı ile ülke çapında yerinde hizmet veren firma, İstanbul ve Ankara merkezli faaliyet gösteren, konusunda yetişmiş Teknik Servis ve Uygulama Uzmanları ile güvenilir test sonuçlarının zamanında verilmesine yardımcı olarak, teşhis ve tedavinin hızlanmasına da katkıda bulunmaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Albio Kimyevi

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.