Allmode Tekstil, e-Fatura ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti.

Allmode-615

1968 yılından itibaren halı, kilim, beyaz eşya, ev tekstili ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren; Kasım 2002’de kurulan Allmode, günün moda trendlerine uygun halı, kilim, ev tekstili, mobilya ve zemin aksesuarları üretimi, ithalatı ve ihracatı, toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Bugün, Allmode Tekstil Mağazaları,  350’i aşkın satış noktası ve 40’dan fazla ülkeye ihracat yaparak, müşterilerine hizmet vermektedir.

Dünya pazarlarının çok iyi izlenmesi sonucu moda olan renk ve desenleri Türk tüketicisinin zevk ve beğenisiyle harmanlanarak tasarlanan desenler atölye ve değişik ülkelerde dokutularak müşterilerin beğenilerine sunulmaktadır. Günümüzde halı artık bir meta olmaktan çıkıp daha kısa süreli kullanılan ve sık sık değiştirilen bir dekorasyon unsuru olmuştur. Allmode bu değişimleri çok önceden görerek çok pahalı halılar yerine dekorasyonda değişen trendler nedeniyle daha az süreli kullanılan, dolayısıyla pahalı olmaması sebebiyle ile de daha sık değiştirilen ürünlerin üretilmesini öncelikli hedef olarak seçmiştir. Koleksiyonları içerisinde makine halısından el halısına uzanan her türlü halı ve aksesuar bulunmaktadır. Allomode her kesime ve her keseye uygun seçeneklerle müşterilerine uygun renk ve desenleri sunmayı öncelikli hedefleri arasına koymuştur.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.