Alteks Boya ve Kasar Sanayi Ltd şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1996 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Alteks Boya; iplik, örme kumaş, boya ve  apre işlemlerini yapabilen entegre bir yapıya sahiptir. Kurulduğu ilk günden itibaren, kalite ilkelerinden taviz vermeyen Alteks Boya, 600 ton/ay kumaş üretim kapasitesiyle, ham ve boyalı, tüp ve açık en, her türlü  örme kumaşı yüksek kalite standartları ve etik değerlerle sunmaktadır. Alteks Boya, müşteri odaklı organizasyonu ile üretiminin yarısını doğrudan dünya pazarlarına ihraç etmektedir.Ayrıca Alteks Boya’nın ürettiği ürünlerin hiçbirinin insan sağlığına zararlı kanserojen madde içermediği Uluslararası OEKO-TEX Standart 100 Sertifikası ile belgelenmiştir.

alteks boya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.