Altunlar Gıda, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.

Altunlar Gıda

Altunlar Gıda

2014 yılında Özlem Market’in 5 şubesini satın alan Altunlar Gıda (Altun Market),  %50’ye yakın büyüme hedefini gerçekleştirdi. 2016 yılına kadar aldığı şubeler ile büyümesini Avrupa Yakası’nda gerçekleştiren Altunlar Gıda, 2016-2017 yılları arasında, Trakya Bölgesi’nde ve Anadolu Yakası’nda büyüme gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

1970 yılından beri ticaret yapan ALTUN ailesi, 2002 de İstanbul a gelerek perakende gıda sektörüne girmiştir. 2002 de ilk olarak şirinevler şubesiyle, ALTUN hipermarketleri; ana ilkesi huzurlu bir ortamda ihtiyaç ve tüketim maddelerini uygun fiyat ve yüksek kalite politikasıyla tüketiciye buluşturmaktır. ALTUN hipermarket’leri tek şubeyle başladığı bu sektörde 2014 yılında 16 şube ile büyümesini devam ettiriyor.

Sahip olduğu insan kaynağına güvenin yanı sıra, teknolojik yararlarını sunmayı amaçlayan Altun Hipermarketleri, bilgi ve teknolojiye verdiği önemle sektörde her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Altun hipermarketlerı yüksek ekip kalitesiyle sürekli gelişim göstererek daha fazla müşteriye ulaşma çabasına odaklanmışdır. 2016 yılı yaklaşık 20.000 bin m2’lik kapalı alanda yaklaşık 250 personelle yüksek kaliteli hizmetiyle faliyet göstermektedir.

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.