Anaforoğlu Demir Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 1956 yılında Giresun’da, küçük mütevazı bir dükkânda soba, kuzine ve demir doğrama atölyesi olarak kuruldu.  Anaforoğlu Demir Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak bugün, Giresun Organize Sanayi Bölgesi’nde, 7000 metrekare alan üzerinde, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan il ve ilçelere, kendi araçlarıyla hizmet götürmektedir. Demir grubu, saç grubu, profil grubu, boru grubu, hırdavat grubu gibi geniş bir yelpazede ürün gamı vardır.

Anaforoglu Demir Sanayi

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.