Antoto Otomotiv Otomotiv Kiralama ve Turizm Sanayi Ticaret AŞ firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2004 yılında kurulan Antoto Otomotiv A.Ş., sektördeki faaliyetlerine Mitsubishi ve Temsa markaları ile başlamış olup; 2010 yılı itibari ile Opel, 2012 yılı itibari ile de MAN yetkili satış ve servis bayisi olarak ürün ve hizmet ağını genişletmiştir. Antalya Havalimanı yolu üzerinde bulunan plazasında faaliyet gösteren Antoto Otomotiv, Opel, Mitsubishi ve Temsa markalarının, Kepez Üstü Organize Sanayi yolu üzerindeki plazasında ise MAN markasının satış sonrası hizmetleri (Servis, Yedek Parça, Aksesuar vb.); finansman hizmetleri, sigortacılık hizmetleri gibi geniş yelpazede hizmet sunmaktadır.

antoto otomotiv

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.