Arda Mühendislik İnşaat Turizm Sanayi Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1970’li yıllarda faaliyete başlayan; 4. Levent ve civarında çok katlı bina yaparak yola devam eden, 1980 yıllarda yol, tünel, köprü işlerine yönelmiş, 1996 Cengiz Yapı İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti kurularak Fabrika, Site, otel ve bina gibi inşaat alanında devam etmektedir. 2000 yıllarda doğalgaz Türkiye’ ye gelmesi ile 2004 yılında Arda Mühendislik San. Tic. Ltd Şti. kurularak, bu sektörde yerini almıştır. Aile şirketi yapısında kurumsal bir yürütme ile yönetilmektedir.

arda muhendslik

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.