Asansör kumanda kartları, kumanda panoları ve acil kurtarma sistemlerinde sektör lideri olan Arkel Elektrik firması, e-Defter sürecini Uyumsoft ile yönetiyor.

Arkel-Elektrik-1-600
Uyumsoft AŞ ile çalışmaktan memnun olduklarını kaydeden Arkel Elektrik Mali İşler Müdürü Deha Yorulmaz, “İki kurum arasında, 1 yıldır başarılı bir işbirliği bulunuyor. Birbirimize telefon dahi açmadan, işimizi başarıyla yürütüyoruz. Önümüzdeki süreçte, gelecek yeni e-Dönüşüm süreçlerinde de, Uyumsoft’la işbirliğimizi devam ettirebiliriz” dedi.

Asansör piyasasındaki birçok firmanın henüz e-Dönüşüm sürecinde bulunmadığını belirten Deha Yorulmaz, önümüzdeki dönemde diğer firmaların da bu sürece girmesiyle işlerin daha etkin, verimli ve ekonomik olacağını söyledi.

Arkel-Elektirik-3-600

Ar-Ge çalışmalarıyla Arkel, dünya çapında ürünler geliştiriyor

1998 yılında kurulan Arkel Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret AŞ; asansör kumanda kartları, kumanda panoları, vvvf invertörler, tümleşik asansör kumanda ünitesi, acil kurtarma sistemleri, revizyon ve alarm setleri imalatını ve sektörde ihtiyaç duyulan diğer elektronik cihazların tasarımını ve üretimini yapmaktadır. Arkel, Ar-Ge çalışmalarını, müşteri istekleri doğrultusunda, modern teknolojinin olanaklarını kullanarak, kendi bünyesindeki personeli ile sürdürmektedir ve alanında dünya çapında sektöre yön vermekte olan ürünler geliştirmektedir.

Arkel-Elektrik-2-600

Ülkemizin yanı sıra, Rusya, UAE, Kazakistan, İspanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Belçika, Sudi Arabistan, İtalya, İran gibi birçok ülkede, prestijli projelerin asansör kumanda kartları, kumanda panoları ve acil kurtarma sistemlerini verdiklerini ifade eden Deha Yorulmaz, şunları söyledi:

“Yaptığımız işlerdeki tecrübemiz, teknolojik ilerlemeyi ve yenilenen standartları yakından takip ederek sektöre yön vermemiz, müşteriye özel çözümler üretmemiz, taahhüt edilen sürede işi teslim etmemiz gibi nedenlerden dolayı, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimizin memnuniyeti çok yüksektir. Sektörümüzde dünya çapında ürettiğimiz ürünlerimizle ihracatımızı her geçen yıl artırırken, bir dünya markası olma yolunda başarıyla ilerliyoruz” diye konuştu.