Artes Orman Ürünleri Sanayi ve Ticaret AŞ firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Orman Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firma, Türkiye ve Dünya’nın sayılı markalarıyla ürün yelpazesini en üst seviyeye çıkarmıştır. Aynı zamanda, son teknoloji makine parkuruyla, fason imalat ve proje destek hizmeti vermektedir. Kaliteyi, hizmeti, kusursuz üretimi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup, çağdaş yapısı ile sürekli yeniliklere açık, dinamik bir kadroya sahiptir. Firmanın hedefi, globalleşen günümüz dünyasında öncü olabilmek; müşterilerine istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler sunarak, alım-satım süreçlerini rekabetçi, hızlı, kolay, güvenilir ve verimli hale getirmektir.

artes orman

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.