As Halı Tekstil Gıda İnşaat Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Pazarlama ve Dış Ticaret firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1996 yılında Ankara’da ticari faaliyete başlayan firma, Samur Halılarının Ankara ve Batı Karadeniz bölge bayiliğini aldı; PVC ve Laminant yer döşemelerinde oluşan talebi göz önüne alarak, PVC yer döşemesinde Tarkett; Laminant yer döşemesinde Classen markalarını bünyesine kattı. 600’ün üzerindeki bayisiyle birçok projeyi hayata geçiren firma, hizmet vermeye devam etmektedir.

as hali

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.