Asgün Traktör Tarım Makinaları şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Asgün Traktör, bir Aydın Güngör firması olup, 1989 yılından itibaren traktör bayiliği ve ikinci el traktör alım- satımını yürütmektedir. Elinde bulunan ikinci el traktör kapasitesi ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet götürmektedir. Firma, Tümosan markasının Bursa ve Balıkesir bölge bayisi olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

asgun traktor

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.