Asya Turizm, Eğitim, İnşaat Sanayi ve Ticaret şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1991 yılında Ankara’da kurulan Asya Turizm, personel ve okul taşımacılığıyla başladığı faaliyetlerine, 1990’lı yıllarda Kurumsal Araç Kiralama hizmetlerini de ekledi. Resmi ve özel sektöre, sürücülü ve sürücüsüz makam ve hizmet araçları kiralama hizmetlerinin kurumsallaşmasına büyük katkı sağladı.  Asya Turizm, Turizm ve VİP taşımacılık alanında da filosuna kattığı yeni ve lüks araçlarla ile her türlü talebe cevap verebilecek konumdadır.Uluslararası Kalite Sistem (ISO-EN 9001-2008), TSE, OHSAS ve 14001 Belgelerine sahiptir.

asya turizm

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.