Atanur Kuyumculuk İthalat, İhracat Sanayi ve Ticaret şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2015 yılında Atanur Kuyumculuk İthalat, İhracat ve Ticaret Anonim Şirketi adı altında İstanbul’da kuruldu. Kurulduğu günden itibaren istikrarlı yükselişini sürdüren firma, dünyanın farklı noktalarındaki müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler vermeye devam etmektedir. Kalite ve güven ilkeleri, tasarım ve üretim inovasyonları, gelişime açık kurum kültürü ve başarılı ekibi sayesinde, hergünglobal işbirlikçiler portföyünü geliştirmektedir.Altın, insanlık tarihi boyunca kimi zaman güzelliğin, kimi zaman da zenginliğin simgesi olarak işlenmiş ve kullanılmıştır. Atanur Kuyumculuk, İstanbul Kuyumcukent’te bulunan üretim atölyesinde güzelliğin ve zenginliğin simgeleri olan modellerini, dünya klasmanındaki tasarımcıları ile tasarlamakta ve uzman zanaatkaları ile üretmektedir.

atanur kuyumculuk

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.