Atomik Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş., e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Atamik Tekstil, kadın, erkek ve çocuk örgü tekstili üzerine 1989 yılında kuruldu. Sektöründe dünyanın lider firmaları arasında yer alan firmanın tesisi, Bağcılar- İstanbul’da yer alıyor. 500’ün üzerinde çalışanıyla, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine hizmet götürüyor.

atomik tekstil

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.