ATT Medikal Estetik ve Kozmetik Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1970 yılında tıbbi cihazların satışı ve teknik servis hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulan ATT Medikal, 1983 yılına kadar bu hizmetini sürdürdü. Bu tarihten itibaren ATT markası ile güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında üretim yapmaya ve yurtdışında ki önemli markaların Türkiye distribitörlüğünü alarak bu cihazlarla ilgili satış ve teknik servis hizmeti vermeye başladı. 1983 yılında ilk cihazlarının Ar-Ge çalışmalarını başlatan ATT, günümüz teknolojilerini de kullanarak,bugüne kadar otuzdan fazla cihazın Ar-Ge çalışmasını tamamlayıp üretiminin gerçekleştirilmesini sağladı. Kendi markası ile üretimini gerçekleştirdiği cihazların yanı sıra güzellik, elektroestetik ve medikal cihazlar alanında dünyadaki güncel gelişmeleri sürekli takip eden ATT Ar-Ge Grubu, bu alanlardaki yenilikleri ülkemize ulaştırmak için her türlü çalışmayı yapmaktadır.

att medikal

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.