Avicenna Kartal Umut Hastanesi, e-Defter’de Uyumsoft’u seçti.

avicenna_logo

Avicenna Kartal Umut Hastanesi

‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini benimseyen Avicenna Kartal Umut Hastanesi, 1998 yılında Kartal Bölgesi’nde kurulmuştur ve 58 yatak kapasitelidir. Cerrahi müdahaleler en son ameliyat teknikleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Modern tıbbi cihazlarla donatılan hastane, yılın 365 günü, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca poliklinikleri, doğumhaneleri ve ambulansı ile 24 saat sağlıyor. Bilgisayarlı Tomografi, USG ve Renkli Doppler (4 Boyutlu) ile hastalıkların teşhisi yapılıyor. Kadın Doğum kliniği, 24 saat açık olup, normal ve riskli gebeliklerin takibi, poliklinik hizmetleri yanında, normal ve sezaryenle doğum hizmeti vermektedir.

i-Dönüşüm mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor 

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.