Ayfar Otomotiv Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. İstanbul’un Silivri Bölgesi’nde 1993 yılında kurulmuş olup, 1996 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayi sektöründe faaliyet gösteren Ayfar Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş, 40.000 metrekarelik üç ayrı üretim tesislerinde, Karayolları Taşıt Araç ve Gereçleri Aydınlatma Lambaları üretimi yapmaktadır. Tüm üretim aşamalarının kendi bünyesinde gerçekleştiği ülkemizin ender üretim tesislerinden birisi olan Ayfar Otomotiv’de; far, far camı, stop – sinyal sis lamba ve çeşitli aydınlatma aksesuarları olmak üzere, yılda 3 milyon parça üretim kapasitesine sahiptir. Üretiminin, %70’e yakın bir bölümü, dünyanın çeşitli bölgelerinde 40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Ayfar Otomotiv

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.