Aykut Turan Mimarlık, Tasarım, Dekorasyon Turizm ve Denizcilik şirketi,e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2001 yılında müşterilerinin, mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, tasarım, uygulama ve danışmanlık hizmeti vermek üzere kuruldu.  Temel prensibi, yaratıcılığı ve estetiği var etmek, işini en iyi kalitede, eksiksiz ve zamanında bitirmek, tüm çalışanlar ile birlikte sürekli gelişmek ve değişmek oldu. Firma, 2015 yılından itibaren, tasarım, turizm ve denizcilik alanlarında faaliyet göstermeye başladı.

aykut turan

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.