30 yılı aşkın bir süredir, Fethiye’de 7 ayrı bölgede hizmet veriyor. Temel faaliyet alanları, petrol, sıvılaştırılmış petrol gazı, madeni yağdır ve 2009 yılından itibaren inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Toptan ve Otomatik Akaryakıt, Madeni Yağ, Lojistik, Satınalma, Finans, İnsan Kaynakları, Akaryakıt- Market Satış ve Yönetim kadrolarıyla hizmet vermeyi sürdürmektedir.

aysan akaryakit

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.