Bacacı Fındık, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti.  Bacacı Tarım Ürünleri Ticaret ve Sanayi şirketinin temeli, 1987 yılında Aladdin Bacacı tarafından atıldı. Samsun’un Terme ilçesinde, kabuklu fındık alım satımı yapan firma; 1999 yılında Samsun-Ordu kara yolu üzerinde fındık kırma tesisini açarak, iç fındık satışına da başladı. Hızla büyüyen firma; 2600 metrekare kapalı alan 5000 metrekare açık alan da, yılda14 bin tonun üzerinde fındık işlemektedir. Yurtiçinde ve yurtdışında saygın bir firma olarak, yeni başarılara imza atmaktadır.

bacacı fındık

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.