Bakgör Mücevherat Teks. İnş. ve Tic. İth. İhr. Ltd. Şti., e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. 1996 yılında inşaat faaliyetlerine başlayan Bakgör İnşaat ve Grubu, bugüne dek gayrimenkul alanında birçok kaliteli ve lüks projeyi teslim etmiş, yeni projeleri ile adından söz ettiren bir kuruluş haline gelmiştir. Bakgör İnşaat ve Bakgörler Grup şirketlerinde faaliyet göstermektedir.

bakgor

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.