Balonevi, e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv’de Uyumsoft’u seçti. Balonevi, Eylül 2001’de kuruldu.Balonevi firmasının, jumbo balondan kalp balona kadar, farklı konseptlerde balon imalatı dünya standartlarında olmaktadır, doğal lateksten imal edilmektedir. Aylık 12 milyon adet üretim kapasitesinin yanında, 7.5 milyon adetserigraf baskı kapasitesine sahiptir. Dünyada 4 renk hassas ve çepeçevre serigraf baskı teknolojisine sahip,sınırlı sayıdaki firmalar arasında yer almaktadır.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Balonevi

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.