Banyan Kimya Tekstil Sanayi Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Tekstil kimyasalları ithalatı konusunda İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Firmanın hedefi, Türk sanayisine en üst düzeyde hizmet verebilmek için ihtiyaçları olan ürünleri kesintisiz, yüksek kalitede ve uygun fiyatla sağlamak; yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda pazar oluşturmaktır.Ham üründen nihai ürüne kadarki süreçte, tedarikten üretime, üretimden pazarlamaya kadar, düzgün ve sağlıklı çalışan bir üretim ve pazarlama mekanizmasının oluşturulmasını planlamaktadır.

banyan kimya

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.