Barikat Bilişim Güvenliği şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Barikat, ağ ve bilgi güvenliği alanına odaklı bir şirket olarak, 2008 yılında Ankara’da kuruldu. Bilişim alanında pek çok ilki hayata geçirmiş olan Barikat ekibinin güvenlik sektöründeki deneyimleri uzun yıllara dayanmaktadır. Yurt dışındaki pek çok üreticinin Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan Barikat, bu temsilcilikleri stratejik ortaklıklarla birleştirerek, kalıcı işbirliklerine ve başarılara imza atmaktadır. Barikat ekibi, birlikte çalıştığı üreticilerin çözümlerine ek olarak, ihtiyaca göre geliştirdiği özel teknolojik hizmetlerle bütünleşik çözümler üretmektedir.Barikat firması, ağ ve bilgi güvenliği alanında son kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her türlü ürün ve çözüm odaklı hizmeti sağlamakta, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri bizzat vermekte ve piyasada başarısını, uzmanlığını ve yeterliliğini kanıtlamış bütünleştirici firmalarla kurmuş olduğu iş ortaklıkları sayesinde, son kullanıcıya doğrudan satış yapmak yerine, belirlediği ihtiyaçları en doğru kanallara yönlendirmektedir.

barikat bilisim

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.