Batu Oto Sanayi ve Ticaret limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1989 yılında Batu Oto adıyla, Levent Diken tarafından İstanbul’da kurulan firma, o dönemde saf su ve otomotiv bakım sarf malzemeleri satmaktaydı.Sürekli gelişim ve yenilikçi yaklaşım hedefleri doğrultusunda, kuruluşunu takip eden birkaç yıl içerisinde, madeni yağ satışı da yapmaya başladı. 1990’lı yılların başından itibaren Elf Madeni Yağlar bayiliğini yapmaya başladı. 1997 yılında, Batu Oto Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adını aldı. 2002 yılı içerisinde, Total ve Elf şirketleri, dünya genelinde gerçekleştirilen birleşmeyi takiben, Total Oil Türkiye A.Ş. adı altında hukuken birleştiğinde, Total Madeni yağlarının da İstanbul bölge distribütörlüğünü yapmaya başladı.  2003 yılında, İzmit şubesini açtı ve Elf ve Total markalarının, İstanbul’un yanı sıra Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce ve Yalova illerinin de bölge distribütörlüğünü yürütmeye başladı.2009 yılına gelindiğinde, İstanbul ve İzmit şubeleri ile İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Bolu, Düzce ve Yalova illerinde Elfve Total markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır.

batu oto

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.