Bayramlar Brode, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Bayramlar Brode Anonim Şirketi, ev tekstili alanında hizmet vermektedir. Firma, style güpür üretimine 1993 yılında Silivri’deki modern entegre fabrikasında başlanmıştır. Üretim alanı 20 bin metre metrekare olup, ileri teknoloji makine parkuruyla donatılmıştır. Müşterilerin, her türlü özel dizayn ve renk talebi karşılanmaktadır. Ürünler, ev tekstilinden çeyiz ürünlerine, iç çamaşırdan hazır giyime kadar geniş bir yelpazeyi içermektedir.
i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Bayramlar Brode

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.