Baytek Lojistik Hizm. İnş. Taah. Tic. Ltd. Şirketi, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Baytek Lojistik, altyapısında yer alan Ankara, Çukurhisar, Lalahan, Malatya, Niğde ve Erzincan başta olmak üzere birçok ilde açık ve kapalı alana sahiptir. 150 adet kendi özvarlığı olan ve konteyner taşımacılığına uygun net 55 ton taşıma kapasiteli vagonun yanısıra demiryolu taşımacılığına uygun 850 adet konteyner ve bununla beraber 10 adet konteyner taşımacılığına uygun tıra sahiptir. Baytek Lojistik, deneyimli personeli ile demiryolu ve karayolu kombine taşımacılığında lojistik sektöründe müşterilerine özel taşıma çözümleri sunmakta ve geliştirmektedir.

baytek lojistik

 

 

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.