Belka AŞ Ankara Katı Atıkları firması, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Atık suya hayat veren sloganını kullanan Belka AŞ; Atık Su Arıtma, İş Makinası Parkı ve 457 araçlık Araç Parkı ile hizmet vermektedir. Firma iş sürecinde, insana saygı, şeffaflık, tarafsızlık, hoşgörü, doğaya özen, kurumsallaşan yapı, yetkinleşen personel, çevre bilinci, teknolojik ekipman doğrultusunda çalışmaktadır.

belka

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.