Bemka Kablo, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. Firma, 1999 yılında Bemka Kablo ve Elektrik Malzemeleri San. Tic. Ltd. şirketi olarak kuruldu. Her türlü elektrikle çalışan ev aletleri için kordonlu ve kablolu sökülemeyen fiş imalatı yapmaktadır. BEMKA KABLO için temel hedef, müşteri memnuniyetidir. Sunulan ürün ve hizmetler; müşteri ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak, geçerli standart ve mevzuatlarda belirtilen şartları tam olarak sağlayacak, kar getirebilecek maliyetle ve rekabetçi fiyatla sunulmaktadır. BEMKA KABLO kalite yönetim sistemi şartlarının yeterli ve etkili bir şekilde yerine getirilmesinden bütün personel sorumludur. Gerekli iç ve dış koordinasyonun sağlanması, sunulan ürün kalitesinde güven sağlamak için, hammadde girişinden ürün teslimatına kadar olan her evrede planlı denetim ve muayene faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, ürün kalitesini doğrulamak için kullanılan muayene/test cihazlarının bakım, onarım ve kalibrasyonunun yapılması faaliyetlerinde bulunmaktadır.   Firma, kendi mülkiyeti olan; 4.000 metrekare alan üzerine kurulu 2.500 metrekarelik kapalı alana sahip, üretim tesislerinde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

bemka

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.