Berko İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 2003 yılında İstanbul Kadıköy’de kurulan Berko İnşaat; hizmet binaları, kaba ve ince inşaat işleri, tadilat ve dekorasyon işleri, binaların depreme karşı güçlendirilmesi, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri, fabrika binaları, okul, üniversite binaları, mağaza ve banka şubeleri yenileme işlerinde uzman kadrosu ile faaliyet gösteren deneyimli bir firmadır. Gerçekleştirdiği ve teklif verdiği projelerde kullanmak üzere, hazırlattığı özel bir bilgisayar yazılımı sayesinde, hak ediş tanzimi, iş programı, bütçeleme-cost-control, depo stok kontrol gibi konularda daha doğru, daha verimli, daha süratli, daha iyi bir çalışma gerçekleştirmektedir.

berko insaat

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.