Boyer Tekstil, e-Fatura ve e-Defter’de Uyumsoft’u seçti. Bursa’da, 1995 yılından bu yana teknolojinin son ürünü makine parkuruyla hizmet veren Boyer A.Ş.; iplik ve kumaş boyama sektöründe faaliyet göstermektedir. Günlük 10 ton polyester iplik boyama kapasitesi bulunan Boyer Tekstil’de, 20 denye den 900 denye ye kadar polyester ipliği, poliviskon, kesik elyaf, ham polyester ile brode iplikleri boyanmaktadır.40 ton günlük boya ve apre kapasitesi olan Boyer Tekstil bünyesinde, ev tekstiline ait polyester ve kısım kumaşlar itina ile işlem görmektedir.

boyer

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.