BRC Basım Matbaacılık Limited şirketi, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. 1998 yılında İskitler Ankara’da kurulan şirket, teknoloji ve taleplerin artması ile tesisini 2014 yılında Akyurt’a taşıyıp, yatırımlarını büyütmüştür. Kurulduğu günden bu yana faaliyetlerini ve sektördeki en son gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek, müşterisine en doğru hizmeti verebilmek için kendisini yenilemektedir. Şirket, üretimine 8000 m2 alanda baskı kapasitesi yüksek makinelerde ve maksimum kalitede, uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir.Başlıca kitap, dergi, katalog, broşür, insert basım işlemlerini yapmakta olup, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

brc basim

i-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.