BS Yatırım Depolama Madencilik Petrol Sanayi ve Ticaret AŞ, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti. BS Yatırım A.Ş. 1999 yılında, inşaat ve madencilik alanında faaliyetine başlamıştır. 2007 yılında madencilik, enerji, akaryakıt ve çimento sektöründe faaliyet alanını genişletmiştir.
Bünyesinde çok sayıda şirketi bulunan grup, yatırımlarının bulunduğu bölgelerde istihdamı artırmayı hedeflemiştir, toplumsal sorumluluk anlayışı ile çevreyi korumayı kendine ilke edinmiştir. Grubun hedefi öncelikle madencilik, çimento, petrol ve enerji sektörlerinde yatırımlar yaparak; bu sektörlerin öncü firmalarından olmaktır.

bsi-Dönüşüm Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi i-Dönüşüm süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık i-Dönüşüm süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, i-Dönüşüm sürecinde, 4,500 e yakın yakın işletmeye hizmet veriyor.